Zabor.com. На главную страницу

Онлайн СМИ

ПОДРАЗДЕЛЫ

Добавить новую ссылку на сайт в этот
раздел каталога

РЕКЛАМА
 
СТАТЬИ
Все статьи

Паралімпіада. Ольга Свідерська здобула другу срібну нагороду

09.09.2012 17:24:36

На Паралімпіаді в Лондоні у запливі на 50 м вільним стилем в класі S3 кіровоградка Ольга Свідерська здобула срібну нагороду.

Цей вид змагань для Ольги був останнім на даній Паралімпіаді і їй дуже хотілося завершити змагання на «мажорній ноті». В обід за підсумками півфінальних запливів Ольга не мала собі рівних. Її результат 48.64, що на 4 секунди випереджав результат китаянки Джангбо Хіа, яка показала другий результат. А от у фіналі повторилася історія кількаденної давності, коли у вирішальному запливі китаянка «плигнула» вище голови, встановивши світовий рекорд. Наша землячка теж покращила свій попередній результат, встановивши рекорд Європи, але цього для перемоги виявилося замало. З результатом 48:11 китаянка Джангбо Хіа стала чемпіонкою, а Ольга з результатом 48:39 володаркою срібної нагороди.
Нагадаємо, що раніше Ольга завоювала вже одну срібну нагороду. Відмінний виступ кіровоградської спортсменки Ольги Свідерської на даній Паралімпіаді. Але по при це, у Ольги залишилися гіркий присмак: так близько була золота нагорода.<< вернуться на страничку сайта
© Zabor.COM, 1999-2021. Все права защищены.